اطلاعات حساب کاربری

- تصویر پروفایل را کجا بار گذاری کنم؟
ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید سپس بر روی تصویر خود در بالای صفحه سمت چپ کلیک کرده و بخش تنظیمات را انتخاب نمایید. در قسمت تنظیمات کانال بر روی گزینه تصویر کانال کلیک کنید کرده و در آن قسمت تصویر مورد نظر خود را بارگذاری کنید.
---------------------------------------

- چگونه می‌توانم پروفایل کاربری ایجاد کنم؟
برای ثبت نام در سایت روی دکمه ثبت نام گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه بعدی پست الکترونیک خود را وارد می‌کنید. سپس یک لینک فعال سازی برای شما ارسال می‌شود و با کلیک کردن روی آن لینک به صفحه تکمیل اطلاعات کاربری خود می‌پردازید.
---------------------------------------

- چه نام کاربری برای خود انتخاب کنم؟ ( شخص حقیقی و یا حقوقی هستید؟ )
اگر برای یک شرکت کانال می‌سازید باید نامی متناسب با آن شرکت انتخاب کنید و اگر شخص حقیقی هستید می‌توانید به نام خودتان این کانال را ایجاد کنید.
---------------------------------------

- چگونه می‌توانم حساب کاربری خود را شخصی سازی کنم؟
شخصی سازی ها شامل تصویر پروفایل و درج آدرس سایت اینترنتی است. برای این کار در قسمت "کانال شما" از قسمت تغییر تصویر، تصویر مورد نظر خود را بارگذاری کرده و از قسمت ویرایش کانال، آدرس کانال خود را وارد کنید.
---------------------------------------

- در حساب کاربری خود چگونه امکانات بیشتری داشته باشم؟

امکانات شامل: طبقه بندی و امکان پوسته گذاری است. برای داشتن هر کدام از این امکانات باید شرایطی را فراهم کنید. مثلا برای طبقه بندی باید بالای 50 ویدیو با غنای محتوایی در سایت بارگذاری کرده باشید. برای پوسته گذاری باید کانال شما رسمی باشد. بعد از فراهم شدن این شرایط به info@vav.ir یک ایمیل فرستاده و درخواست امکانات را مطرح می کنید.
---------------------------------------

web hit counter